Kontakt : +48 735 035 418

Zrealizowane projekty

„Sukces to sposób myślenia”

Dla firmy MindSet Consulting and Development, która od wielu lat obecna jest na polskim i międzynarodowym rynku szkoleniowym stworzyłam hasło brandingowe firmy (inaczej tagline lub claim firmy). Mindset współpracuje z takimi firmami i markami jak Coca-Cola, Danone, Nordea, PZU, Golden Line, Unilever czy Sanofi Aventis. Hasło oddaje sposób działania firmy, która szkoli wyższą kadrę menedżerską, stawia na osobiste zaangażowanie i profesjonalizm w rozwijaniu kompetencji pracowników i szkoleniu przyszłych liderów.

Hasło brandingowe, czyli tagline: Sukces to sposób myślenia

Realizacja: 2014/2015

screen-shot-2016-09-15-at-9-40-47-pm

 

Same Specjały Eurocash

Dla firmy Eurocash SA, piątej co do wielkości firmy w Polsce, stworzyłam serię propozycji nazw, domen oraz tagline'ów dla nowego marketu online – miejsca, w którym lokalni producenci oferują unikalny asortyment właścicielom sklepików w całej Polsce.

Dr Irena Eris

Stworzyłam kilkadziesiąt nazw produktów, nazw technologii oraz haseł brandingowych dla nowych produktów, jak również haseł pomocniczych używanych w kampaniach reklamowych i na opakowaniach produktów kosmetycznych kierowanych na rynek polski i rynki anglojęzyczne. Sektor skin care należy do moich ulubionych – współpracowałam bezpośrednio z takimi firmami jak Dr Irena Eris, Dermapharm, Eveline Cosmetics SA i wspierałam konsultingowo firmę Skinea Polska (Mincer Pharma).