Kontakt : +48 735 035 418

Zrealizowane projekty

Konerg SA „Dobra energia”

Konerg SA to polski dystrybutor gazu i energii. Współpraca objęła stworzenie nazwy dla nowej firmy na polskim rynku energetycznym, adresu internetowego z polską domeną, haseł brandingowych i haseł pomocniczych. Głównym wyzwaniem było stworzenie nazwy, która dobrze będzie prezentować obok firm konkurencyjnych, takich jak Tauron, będzie budzić zaufanie oraz będzie posiadać wolną polską domenę.

Nazwa: Konerg

Domena: Konerg.pl

Hasło brandingowe firmy: Polskie Przedsiębiorstwo Energetyczne

Hasło pomocnicze: Dobra Energia

WTC „Tie up your business with the World”

Dla World Trade Center Poznań stworzyłam hasło towarzyszące targom międzynarodowym. Hasło brzmi: „Tie up your business with the World”. Jest oparte na angielskim idiomie – „to tie up” znaczy „łączyć, połączyć”, można więc je przetłumaczyć jako „połącz swój biznes ze światem”. Kryje się w nim również inne znaczenie, bo „tie” to po prostu „krawat”, stały element biznesowej garderoby.

Ryby Konesera

Ryby Konesera to sklep, którego właścicielem jest prawdziwy pasjonat ryb i owoców morza. Stworzyłam nazwę, która oddaje prawdziwe poświęcenie i pasję właściciela, który sprowadza na krakowskie stoły ryby, krewetki, małże i ośmiornice pochodzące z różnych części Europy i świata.