Kontakt : +48 735 035 418

Zrealizowane projekty

Festiwal filmowy Uwaga: Okupacja

Festiwal filmowy Uwaga: Okupacja to festiwal jednego dnia o zasięgu ogólnopolskim. 29 kwietnia 2011 roku o godzinie 19:00 w 39 miastach Polski obyły się projekcje filmów, których tematyka związana jest z militarną okupacją oraz aktualną sytuacją w rejonach okupowanych, takich jak Tybet, Palestyna, Irak, Afganistan, Czeczenia. Celem wydarzenia była przede wszystkim edukacja dotycząca istniających konfiktów, mechanizmów jakie nimi rządzą oraz efektów jakie wywierają na lokalne społeczności i społeczeństwo.

Projekt non profit.

Nazwa w j. polskim: Festiwal filmowy Uwaga: Okupacja

Nazwa w j. agielskim: Attention: Occupation Film Festival

Realizacja: 2011 r.

Projekt specjalny

Ze względu na zobowiązanie umową nie mogę ujawnić szczegółów projektu dla tego klienta. Mogę powiedzieć, że było to wyjątkowe wyzwanie, przy którym współpracowałam również z agencją reklamową. W ramach tego projektu zarówno przygotowałam kilka serii propozycji nazw, jak i przeprowadziłam dwa szkolenia: jedno w siedzibie klienta z udziałem prezesa jednej ze spółek oraz działu marketingu, drugie dla agencji PR obsługującej klienta.

IKEA „Halo, IKEA!” / „Domolinia”

Dla firmy IKEA Polska stworzyłam nazwę nowej infolinii. Centrum obsługi klienta IKEA miało być lepiej niż dotychczas dopasowane do potrzeb i charakteru klientów IKEA, a dla pracowników praca w nim przyjemniejsza niż w jakiejkolwiek innej infolinii w Polsce. IKEA postawiła na to, by zarówno klienci jak i pracownicy czuli się tutaj jak w domu i byli dla siebie pomocni niczym dobrzy sąsiedzi. Początkowo wybrana została nazwa "Halo, IKEA", jednak jej wdrożenie okazało się niemożliwe, wybrano kolejną propozycję – "IKEA, Domolinia".

Dr Irena Eris

Stworzyłam kilkadziesiąt nazw produktów, nazw technologii oraz haseł brandingowych dla nowych produktów, jak również haseł pomocniczych używanych w kampaniach reklamowych i na opakowaniach produktów kosmetycznych kierowanych na rynek polski i rynki anglojęzyczne. Sektor skin care należy do moich ulubionych – współpracowałam bezpośrednio z takimi firmami jak Dr Irena Eris, Dermapharm, Eveline Cosmetics SA i wspierałam konsultingowo firmę Skinea Polska (Mincer Pharma).